Bérmálkozás

Tudatom a bérmálkozásra készülő diákokkal, hogy gyóntatásuk csütörtökön valósul meg 18.00 órai kezdettel. A csütörtök esti szentmise után még átvesszük a bérmálási szentmise menetét, és beosztjuk az ülésrendet. A bérmálkozók hozzátartozóit a hét folyamán a szentmisék előtt és után gyóntatom. Csütörtökön is jöhetnek gyónni, ugyanis rajtam kívül még egy gyóntató atya áll rendelkezésünkre.

Plébánia tábor

Örömmel tudatom az alapiskolás diákokkal és szüleikkel, hogy a nyári szünetben PLÉBÁNIA TÁBORT szervezünk érdeklődők részére. A tábor megvalósulásának időpontja: 2019. július 22–26. Hozzájárulási összeg 15,00 € egy diákra. Abban az esetben, ha a testvére is jelentkezik, részére 10,00 €. A tábor napközis jellegűen valósul meg 8.00 – 16.00 óráig terjedő időközben. Az étkeztetés és a felügyelet biztosítva lesz! Jelentkező lapokat a sekrestyében vagy a plébánián lehet igényelni. Kérem, hogy a kedves szülők figyelmesen tanulmányozzák át a nyomtatványokat! A jelentkezési lapot legkésőbb 2019. június 30-ig kell visszahozni. Sajnálattal közlöm az érdeklődő szülőkkel, hogy óvodás korú gyermekek részére kapacitáshiány miatt nem tudunk ebben az évben tábort szervezni. Megértésüket köszönöm! (plakát)

Évzárás 2018

A 2018-as év statisztikai adatai ide kattintva tekinthetők meg.

2018 évi elszámolás

A Nádszegi Szent István Király Polgári Társulás 2018 évi elszámolása ide kattintva tekinthető meg.

Az adományokat köszönjük, a Jó Isten fizesse meg mindenkinek a nagylelkűségét.
Adakozni ezután is lehet banki átutalással a SK72 0900 0000 0050 5226 1555-ös számlaszámra.

Film a templomfelújításról

A templomfelújításról készült kisfilm itt található.

Római katolikus plébánia - Nádszeg
Templom tér 258