Figyelem!

Templombúcsúnk augusztus 19-én és augusztus 20-án lesz megtartva. A hétköznapi szentmisék előtt gyóntatok. Szerdán és pénteken a királyrévi és nádszegi szentmisék között csupán fél órát gyóntatok, de a szentmisék után szívesen állok a kedves hívek rendelkezésére a bűnbánat szentségének kiszolgáltatásával.

Templomtakarítás

Tudatom a kedves testvérekkel, hogy a templombúcsúhoz pénteken, 9.00 órai kezdettel tartjuk a templom takarítását. Előre köszönetet mondok minden segítőkész testvérnek az önfeláldozó segítségért. Isten áldása kísérje életüket!

Ultreya

2018. augusztus 25-én – szombat –, 10.00 órai kezdettel lesz bemutatva Győrött a Cursilliósok zarándoklata (ULTREYA) alkalmából az ünnepi szentmise. A faliújságon lévő plakáton bővebb információ is olvasható.

Szentmise testi-lelki gyógyulásért

2018. augusztus 29-én – szerda –, Dr. Joseph VADAKKEL lelkiatya szentmisét mutat be testi és lelki gyógyulásért Nádszegen 17.00 órai kezdettel. Szeretettel várjuk a kedves híveket.

2017 évi elszámolás

A Nádszegi Szent István Király Polgári Társulás 2017 évi elszámolása ide kattintva tekinthető meg.

Az adományokat köszönjük, a Jó Isten fizesse meg mindenkinek a nagylelkűségét.
Adakozni ezután is lehet banki átutalással a SK72 0900 0000 0050 5226 1555-ös számlaszámra.

Film a templomfelújításról

A templomfelújításról készült kisfilm itt található.

Római katolikus plébánia - Nádszeg
Templom tér 258