Köszönet

Köszönetemet fejezem ki azon kedves híveknek, akik részt vettek a templomi karácsonyi díszítés eltávolításában!

Gyűjtés

Tudatom a kedves testvérekkel, hogy a hét végén – a szombat esti és a vasárnapi szentmisék végén – gyűjtés lesz főegyházmegyénk egyházi alapítású iskolái részére. Az adományokat előre köszönöm. Isten fizesse meg!

Katolikus Kincses Kalendárium

Felhívom a figyelmet a megmaradt pár darab Katolikus Kincses Kalendáriumra, ami a padsor végén lévő asztalkáról megvásárolható.

Statisztikai adatok 2017

A 2017-es év statisztikai adatai itt találhatók.

Adónk 2%-a

A Nádszegi Szent István Király Polgári Társulás elnöke, Králik Gábor, a társulat nevében köszönetét fejezi ki az adó 2%-nak felajánlásáért! A 2017-es évben ilyen módon 1699,39 €-val támogatták a hívek a polgári társulás célkitűzéseit.

2017 évi elszámolás

A Nádszegi Szent István Király Polgári Társulás 2017 évi elszámolása ide kattintva tekinthető meg.

Az adományokat köszönjük, a Jó Isten fizesse meg mindenkinek a nagylelkűségét.
Adakozni ezután is lehet banki átutalással a SK72 0900 0000 0050 5226 1555-ös számlaszámra.

Film a templomfelújításról

A templomfelújításról készült kisfilm itt található.

Római katolikus plébánia - Nádszeg
Templom tér 258