Szentségimádás

2017. november 25-én, szombaton, 17.00 óraikezdettel egyórás Szentségimádást tartunk a Forrás ifjúsági énekkar közreműködésével. Ezért a szombat esti szentmise 18.00 órakor lesz bemutatva. Krisztus Király, a világmindenség királya vasárnapja előestéjén ugyanis, Magyarországon egyórás Szentségimádást tartanak a templomokban, a 2020-ban rendezendő 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra készülődve. Ehhez kívánunk mi is csatlakozni a szombat esti Szentségimádásunkkal. Buzdítom a kedves híveket a részvételre!

Imaóra és előadás

Krisztus Király vasárnapján 15.00 órai kezdetteldélutáni imaórát tartunk a plébánia nagytermében, utána pedig prezentációval egybekötött előadás következik „Isten szava gyógyír az emberi léleknek” címmel.

Lelkigyakorlat

2017. november 23–26. között, Dunaszerdahelyen az Építészeti Szakközép-iskola épületében, ELIAS VELLA, OFM, Conv. ferences minorita és exorcista vezetésével lelkigyakorlatra kerül sor az Isteni Irgalmasság imacsoport szervezésében. Szeretettel várják a lelkigyakorlat iránt érdeklődőket.

Szerelmes földrajz - Nádszeg

2017. október 15-én – az M5-ös TV csatornán 5.30-kor, a DUNA WORLD TV csatornáján pedig 19.25-kor – volt megtekinthető a nádszegi templomban is készített riport a Szerelmes földrajz című sorozatban.

Aki lemaradt róla, itt megnézheti!

Falinaptár

A jobb oldali padsor végén lévő kis asztalkáról megvásárolható a jövő évi falinaptár 1.– EUR összegért.

Adónk 2%-a

A Nádszegi Szent István Király Polgári Társulat elnöke, Králik Gábor, a társulat nevében köszönetét fejezi ki az adó 2%-nak felajánlásáért!

Köszönet

Köszönet az új Szent István szoborra való hozzájárulásért! Az adományokat Isten fizesse meg! Számlaszám: SK72 0900 0000 0050 5226 1555

Statisztikai adatok 2016

A 2016-os év statisztikai adatai itt találhatók.

2016 évi elszámolás

A Nádszegi Szent István Király Polgári Társulás 2016 évi elszámolása ide kattintva tekinthető meg.

Az adományokat köszönjük, a Jó Isten fizesse meg mindenkinek a nagylelkűségét.
Adakozni ezután is lehet banki átutalással a 5052261555/0900-as számlaszámra.

Film a templomfelújításról

A templomfelújításról készült kisfilm itt található.

Római katolikus plébánia - Nádszeg
Templom tér 258