Plébánia tábor

Kérem a PLÉBÁNIA TÁBOR-ba jelentkezett diákokat, vagy szüleiket, hogy a sekrestyéből vigyék magukkal a tábor részletes programját. Tudatom a kedves szülőkkel, hogy be lehet fizetni a részvételi díjat is. Akik már befizették, köszönet érte!

Kérem a kedves híveket, hogy akinek szándékában áll hozzájárulni a tábor sikeréhez, gyümölccsel, zöldséggel, süteménnyel, kaláccsal, vagy bármilyen gyermekek élelmezésére alkalmas termékkel hozzájárulhat a plébánia táborhoz. Ezen adományokat a tábor kezdetétől, július 22-től lehet a plébánia épületében leadni a tábor végéig, július 26-ig. A diákok részére az ebéd a Vis Vitalisban lesz bebiztosítva, vagyis az iskola melletti étkezdében. A tízórai és az uzsonna a plébánián lesz bebiztosítva. Kedden pedig a vadászháznál lesz a program és az étkeztetés.

Gyűjtés

Kedves Testvérek! Hálás köszönet minden adományért, amit a plébánia körüli munkálatok költségeinek fedezése végett kap egyházközségünk a nagylelkű adományozóktól. Az adományokért Isten bő áldása kísérje mindnyájuk tevékenységét!

Megvásárolható:

A Kis Igehirdető – gyermekeknek szóló magazin – a bejárati résznél megvásárolható 2.- EUR összegért.

Ugyancsak megvásárolható a jövő évre szóló Katolikus naptár 1.- EUR összegért.

Újmise

A nagymácsédi újmisés atya, Gál Péter, július 28-án lesz mindkét szentmise főcelebránsa templomunkban. Szeretettel hívjuk és várjuk a kedves testvéreket az újmisés által celebrált szentmisék valamelyikére!

Évzárás 2018

A 2018-as év statisztikai adatai ide kattintva tekinthetők meg.

2018 évi elszámolás

A Nádszegi Szent István Király Polgári Társulás 2018 évi elszámolása ide kattintva tekinthető meg.

Az adományokat köszönjük, a Jó Isten fizesse meg mindenkinek a nagylelkűségét.
Adakozni ezután is lehet banki átutalással a SK72 0900 0000 0050 5226 1555-ös számlaszámra.

Film a templomfelújításról

A templomfelújításról készült kisfilm itt található.

Római katolikus plébánia - Nádszeg
Templom tér 258